e
sv

Bedava Google Play Store Kredi Kazanma Yöntemi

Bedava Google Play Kredi Kazanma Yöntemi
avatar

Yazılım Method

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Google Play de ve diğer Google servislerinde harcamak için Google’nin kendi içinde kullandığı bir kredi sistemi vardır. Bu sistem ile yüklediğiniz bakiyeyi Google içerisinde istediğiniz şey için harcayabilirsiniz. Kitap almak, Oyun içi harcama ya da uyulama indirmek için kullanabilirsiniz. Tüm servisleri için tek bir ödeme noktasını benimsemiştir. Bu makalemizde bedava google play kredi kazanma yönteminden bahsedeceğim. Bu yöntem kesinlikle hile , clickbait değildir.

Bedava bir şekilde google play kredisi kazanmanın yine Google tarafından geliştirilmiş bir yöntemi de vardır. Google Anketler uygulaması ile Google aralıklar (genelde bir ayda bir ) ile size soru ve anket yollamaktadır. Bu anket ve soruları tamamladıkça TL krediler kazanırsınız.

bedava google play kredi kazanma
bedava google play kredi kazanma

İlk kayıt aşamasında özellikle dikkat gerektiren ve okuduğunuzdan emin olunan sorular gelmektedir. Bu yüzden özellikle kayıt olurken dikkatli olmak gerekir. Kayıt tamamlandıktan sonra uygulamalar hakkında ya da Google haritalar hakkında sorular ve anketler göstermeye balar. Kazandığınız TL leri google içerisinde ki herhangi bir serviste harcayabilirsiniz.

Google Play kredisi 1 yıl geçerlidir. Yani kazandığınız tarihten sonra 1 yıl içerisinde harcamazsanız sıfırlanır. Google Anketler uygulamasını Google Play üzerinden rahatlıkla indirebilirsiniz. Google Anketler uygulamasının tek kötü tarafı anketlerin sürekli gelmemesidir. Yani akşama kadar anket dolduramazsınız. Bir noktada bitmektedir.

Anketlerin sürekli gelmemesinin sebebi de bunun anket şirketlerine hizmet eden bir amaç için yapılmamasıdır. Google bunu kendi servisleri için bilgi toplama amacıyla yapar. Yine de 2. bir uygulama ile para kazanma üzerinde çalışmaktadır. Bu yeni servis hala BETA aşamasında olduğundan halkın kullanımına sunulmamıştır.

google play kredi kazanma
google play kredi kazanma

Sıradaki içerik:

Bedava Google Play Store Kredi Kazanma Yöntemi