Hakkımızda

Hakkımızda

2021 yılında teknoloji adına önemli bilgiler sunmakta olan yazilimmethod.com firması, ‘’en iyi iletişim ve masaüstü teknolojilerini kullanarak müşterilere dünya standartlarında hizmet sunmak’’ ilkesini baz almaktadır. Bu süreçte Yazılım Method sitesi, sizlerin ihtiyaç duyduğu teknoloji adına tüm konulara değinmeye çalışmaktadır. Ana hedefimiz, yalnızca ülkemiz sınırlarında değil dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılara bilgi aktarabilmektedir.

Yazılım Method, 2021 yılı itibarıyla ülkemizin sayılı teknoloji blog siteleri arasında yer almayı başarabilmiştir. Bu sayede site, her yıl milyonlarca kullanıcıya ev sahipliği yapabilmektedir. Ayrıca ziyaretçiler, sahip oldukları bilginin yanı sıra teknoloji hakkında hiç bilmedikleri konularda da bilgi alabilmektedirler.

Yazılım Method ekibi, 20 kişilik uzman kadrosu ile resmi site üzerinden sizlerin sorularınıza 7/24 çözümler sağlamaktadır. Ayrıca firmamız, 2021 yılının teknoloji adına en güncel sorunlarına dem vurarak sizlerin gerek internet gerekse iletişim alanındaki tüm problemlerinize yanıt verebilmektedir. Yazılım Method blog çalışanları, sadece Türkçe kaynaklardan değil yararlı olabilecek her dilde kaynaktan yararlanmaktadır. Bu sayede sizleri teknoloji alanında tekdüze bilgi kirliliğinden de kurtamaktadır.

Yazılım Method yazar ekibi, yıllardır kalitesini kanıtlamış ve kalemi oldukça güçlü olan kişilerden oluşmaktadır. Çalışanlar, sizler için birçok kaynaktan araştırma yaparak en doğru bilgiyi doğru Türkçe kullanımı ile sunmaktadırlar. Ayrıca ekip, teknoloji ve iletişim alanındaki bilgilerini her geçen gün tazeleyerek sizlere daha kaliteli hizmet verebilmektedir. Siz de teknoloji adına doğru bilginin değişmez adresi olan yazilimmethod.com sitesini 7/24 ziyaret edebilirsiniz.