e
sv

Renk üretimi için 6 JavaScript aracı

avatar

Yazılım Method

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Renksiz bir dünya nasıl olurdu? Gri bir çizgi ile siyah ve beyaz, belki. Oldukça mülayim.

Renkler zihni uyarır – düşünme şeklinizi ve verdiğiniz kararları etkileyebilirler. Bir renk veya renk grubu, kimliğin bir parçasını oluşturabilir. Google ile ilişkilendirilen kırmızı, sarı, yeşil ve maviyi düşünün.

Bütün bunlar, projeniz için doğru renk setini seçmenin çok önemli olduğunu söylemek için. Renk üreteçleri geliyor.

Renk üreteçleri, web projeleriniz için renk paletleri oluşturmak için kullanılır. Bu yazıda altı benzersiz renk oluşturucuyu ve bunların nasıl kullanılacağını inceleyeceğiz: Leonardo, Dopely Colors, iColorPalette, Reasonable Colors, OSCS ve Simpler Color.

Bir projede renklerle çalışmak için ipuçları

Renk oluşturuculara geçmeden önce, projeniz için doğru renkleri seçmek için bazı yararlı ipuçlarını gözden geçirelim. İstediğiniz renk setine karar vermeden önce bazı temel araştırmalar yapmanız gerekecek.

İlk olarak, baskın bir renge sahip olmak isteyeceksiniz. Bu, markanızla en çok ilişkilendirilecek olan renktir. Örneğin, hepimiz Facebook için klasik maviyi biliyoruz. Bu rengi bir arka plan olarak veya web sitesindeki her önemli, görünür öğe üzerinde istersiniz.

Ardından, tamamlayıcı renkleri seçmek isteyeceksiniz. Baskın renkle iyi çalışan en az iki renk daha var. Bu, esas olarak metin üzerinde kullanılabilir.

Son olarak, vurgu renkleri hakkında düşünün. Bunlar, düğmeler, açılır pencereler, harekete geçirici mesajlar ve daha fazlası gibi önemli noktalar için kullanılır. Bunların paletinizdeki diğer renklerle güzelce akmasını isteyeceksiniz.

Artık bu ipuçlarını oluşturduğumuza göre, bu makalede ele alacağımız altı renk oluşturma aracına daha yakından bakalım.

Leonardo

Leonardo , Adobe'nin renk paletleri oluşturmak için açık kaynaklı, kontrast tabanlı renk oluşturma aracıdır. Nate Baldwin tarafından yaratıldı.

Leonardo bir tasarım ve mühendislik aracı olarak çalışır. JavaScript modülü olarak teslim edilir ve UI'ler için renk temaları, görselleştirme için renk ölçekleri ve renk analizi yapmak için bir grafik kullanıcı arabirimi (GUI) içerir.

Bu web arayüzünün nasıl kullanılacağına bakmadan önce, Leonardo'nun JavaScript API'sinin nasıl kurulacağına bakalım. Nate, Leonardo'nun ilk kez nasıl kullanılacağına dair ayrıntılı bir açıklama yapmaktan mutlu oldu.

Başlarken

İlk olarak, projenize Leonardo'yu kurun.

 npm i --save @adobe/leonardo-contrast-colors

Ardından, paketi komut dosyanıza aktarın. Leonardo'nun üç ana sınıfı vardır: Theme , Color ve BackgroundColor .

ESM'yi (Düğüm v13) kullanarak şunları elde ederiz:

 '@adobe/leonardo-contrast-colors' öğesinden { Theme, Color, BackgroundColor } içe aktarın;

Her Theme , Colors ve bir BackgroundColor öğesinden oluşur. Bu üç sınıf, bir renk teması oluşturmak için önemlidir. Tema, oluşturulan renklerin genel parlaklığı, doygunluğu veya kontrastı gibi şeyleri ele alacak kapsamlı bir bağlam veya ortamdır.

Başlamak için renklerinizi oluşturmanız gerekir. Hata mesajları için buna ihtiyacınız olacağını varsayarak kırmızı ile başlayalım.

 const kırmızı = yeni Renk();

Color sınıfı, üç ana parametreden oluşur: renginizin name ,
colorKeys ve ratios . İsim basit, bu yüzden şimdi bunu ekleyebiliriz. Sonunda oluşturulan renk adları için kullanılacaktır.

 const kırmızı = yeni Renk({
        isim: 'kırmızı' 
        });

Her Color ve BackgroundColor , perde arkasındaki renginiz için tam bir parlaklık veya değer ölçeği oluşturur. Bu, renginizin en koyu tonunu (siyah) ve en açık tonunu (beyaz) oluşturacağı anlamına gelir. Bir veya daha fazla colorKeys ile istediğiniz rengi belirleyebilirsiniz. Örneğin, en basit kullanım örneği tek başına #ff0000 eklemek olacaktır.

 const kırmızı = yeni Renk({
        isim: 'kırmızı',
        colorKeys: ['#ff0000']
        });

Bu, daha sonra çıktı renkleri oluşturulurken çağrılabilecek bir işlev veya renk ölçeği oluşturacaktır.

Tanımlanacak bir sonraki parametre ratios . Bunlar, Leonardo'nun ana renklerinizden oluşturmasını istediğiniz istenen kontrast oranlarıdır. Çoğu web uygulaması için, renginizin arka planla birlikte 3:1 (UI öğeleri ve büyük metin için) ve arka planla birlikte 4,5:1 (küçük metin için) olan bir gölgeye sahip olmasını istersiniz.

 const kırmızı = yeni Renk({
        isim: 'kırmızı',
        colorKeys: ['#ff0000']
        oranlar: [3, 4.5]
        });

Arka planlar için gri bir renk (beyaz ve koyu gri) kullanarak renkleriniz için açık ve koyu mod temaları oluşturmak istediğinizi varsayalım. Bunu yapmak için, aynı şekilde bir BackgroundColor oluşturmanız gerekir.

 const grey = yeni BackgroundColor({
isim: 'gri',
colorKeys: ['#000000']
oranlar: [3, 4.5] // isteğe bağlı
});

Artık bir Color ve BackgroundColor 'a sahip olduğumuza göre, temamızı oluşturmamız gerekiyor. colors parametresi için, yeni sınıf örneklerimizi doğrudan sabitler olarak ileteceğiz, ayrıca gray sabiti backgroundColor parametresine ileteceğiz.

 const tema = yeni Tema({
renkler: [kırmızı, gri],
arka planRenk: gri
})

Şimdi geriye kalan tek şey tema bağlamımızı vermek. Tema açıklığı 0-100 arasında bir ölçekte tanımlanır, 0 siyah ve 100 beyazdır. Yani, ışık temanızın saf beyaz bir arka plan üzerinde olmasını istiyorsanız, şöyle görünecektir:

 const tema = yeni Tema({
renkler: [kırmızı, gri],
arka planRenk: gri,
hafiflik: 100
})

Oluşturduğunuz renkleri almak için bunlara birkaç şekilde erişebilirsiniz:
anahtar/değer çiftleri dizisi olarak veya ek özelliklere sahip yapılandırılmış bir JSON nesnesi olarak
meta veri. Çoğu web uygulaması için, bu çıktıya dayalı olarak özel CSS özelliklerini kolayca oluşturabileceğiniz için anahtar/değer çifti çıktısı en faydalıdır:

 olsun lightThemeColors = theme.contrastColorPairs;

Bu, aşağıdaki renkleri döndürür:

 {
"arka plan": "#ffffff",
"gri100": "#959595",
"gray200": "#767676",
"red100": "#fe5e5e",
"red200": "#ef0000
}

Şimdi, karanlık bir tema istiyorsanız, tek yapmanız gereken theme sınıfınızın açıklığını ayarlamak. Siyaha yakın bir değer olan 11'e ayarlayacağız.

 tema.hafiflik = 11;
let darkThemeColors = theme.contrastColorPairs;
Bu, koyu tema renklerini döndürür:
{
"arka plan": "#1d1d1d",
"gri100": "#686868",
"gray200": "#848484",
"red100": "#d20000",
"red200": "#fe2c2c
}

Tüm bunlar, tema renklerinizin her Color için tanımlanan minimum kontrast oranı gereksinimlerini karşılamasını sağlar. Temanız için ek parametrelerin doygunluğu ve kontrastı da değiştirilebilir. Bu, genel renk doygunluğunu azaltabilir veya genel kontrastı artırabilir/azaltabilir.

Leonardo, kullanıcı arayüzünüzün renklerini değiştirmenize izin veren temalar oluşturmak için kullanılabilir. Theme için ayarlayıcıları kontrol eden girdiler sağlayarak ve CSS özel özelliklerini kullanarak Leonardo, çok çeşitli görüşlü kullanıcılara kişiselleştirilmiş bir yaklaşım ve daha erişilebilir deneyimler sağlayabilir.

Bu kişiselleştirilmiş yaklaşımın bir gösterimi için , Leonardo'nun resmi web sitesindeki bu demoya bakın. Leonardo'yu kullanmaya başlama konusunda daha fazla ayrıntı istiyorsanız, ana sayfalarındaki API belgelerine bakın.

Leonardo'nun web arayüzünü kullanma

Artık Leonardo'yu nasıl kuracağınızı bildiğinize göre, GUI'nin nasıl kullanılacağına geçelim. Kullanılabilir üç seçenek vardır: uyarlanabilir renk teması, renk skalaları ve renk araç kutusu. Bu araçlara ana sayfadan erişebilirsiniz.

Leonardo Ana Sayfası

Renk temaları oluşturma

Ana sayfadan Uyarlanabilir renk teması'nı seçeceksiniz. Anahtar renklerinizi seçeceğiniz bir çalışma alanı açacak. Gri varsayılan renktir, ancak onu düzenlemeyi veya tamamen yenilerini oluşturmayı seçebilirsiniz.

Bir sonraki bölüme geçmek için varsayılan rengi veya Renk ekle'yi tıklayın.

Leonardo Renk Ekle

Gördüğünüz gibi, kontrast, hafiflik ve daha fazlasını göstermek için renk skalasına sahip bir görselleştirici var. Renginizi seçtikten sonra çalışmanızı kaydedin ve bir önceki bölüme dönün. Burada temayı tamamlamak için daha fazla anahtar renk seçebilirsiniz.

Leonardo Tema Ayarları

Ardından, Kullanım bölümüne geçin. Leonardo'nun nasıl kurulacağını zaten gördük, bu yüzden şimdi sadece renkleri istiyoruz. JavaScript parametreleri, CSS değişkenleri ve tasarım belirteçleri arasında seçim yapabilirsiniz.

Leonardo Kullanım Bölümü

Ve renk temaları oluşturmak ve kullanmak için bu kadar!

Renk skalaları

Bir renk skalasına baktığınızda, ana renklerin karanlıktan aydınlığa nasıl geçtiğini görebilirsiniz. Ayrıca, ana renklerinizi tamamlayan diğer renkleri de önerir.

Leonardo Renk Skalaları

Renk araç kutusu

Burada iki rengi karşılaştırabilir ve uyumlu olup olmadıklarını görebilirsiniz. Renkleri diğer formatlara değiştirmek için bir dönüştürücü de var.

Leonardo Renk Araç Kutusu

Dopely Renkler

Dopely , çok çeşitli araçlara sahip tamamen grafik bir arayüzdür. Renk paletleri ve degradeler oluşturmak, bir rengin adını bulmak, bir görüntüden renkleri çıkarmak ve çok daha fazlasını yapmak için kullanabilirsiniz. Kendiniz bir palet oluşturamıyorsanız, hazır paletleri ve görselleri keşfedebilirsiniz.

Dopely Renkler Ana Ekranı

Dopely, Chrome'da bir tarayıcı uzantısı olarak kurulabilir. Diğer tarayıcılarda mevcut olup olmadığı belirsizdir.

Dopely ile ilgili harika olan şey, dik bir öğrenme eğrisine sahip olmamasıdır. İhtiyacınız olan her şey orada, sadece bir araç seçin! Bir hesaba kaydolabilir ve paletlerinizi kaydedebilirsiniz.

Renk paleti oluşturucu aracı

Bu araç listede ilk sırada yer alıyor ve adı oldukça basit bir açıklama işlevi görüyor. Bu bölüme gittiğinizde rastgele beş renk almalısınız. Bu renklerden herhangi birinin üzerine gelmek bazı gizli özellikleri ortaya çıkaracaktır.

İşte görünümün bir ekran görüntüsü (açılabilecek tüm reklamları kapattıktan sonra):

Dopely Renk Paleti Oluşturucu Aracı

Fark edeceğiniz ilk şey, üzerlerine gelseniz bile bu özelliklerin etiketlenmemiş olmasıdır. Deneme, yanılma ve sezginin bir kombinasyonuyla, bu özelliklerin işlevini muhtemelen anlayabileceksiniz, ancak netlik için şimdi bunların üzerinden geçeceğiz.

İlk olarak, silinecek evrensel ve ikonik sembol olan çöp kutusu gelir. Bu, rengi atacaktır. Ardından, çift başlı ok simgesi, rengi hareket ettirmenizi sağlar. Bunun altında kalp simgesi var. Bu, bir rengi sevmek ve beğenmemek için kullanılır. Beğendiğiniz renkleri profilinizde bulabilirsiniz, sayfanın sağ üst köşesindeki açılır menüden Profil'e tıklamanız yeterlidir.

Profilim

Ardından, ızgara simgesi rengi renk tonlarına, tonlarına ve gölgelerine böler. Aşağıda bunun bir örneğini görebilirsiniz.

Dopely Renk Tonları ve Tonları

Kaydırıcı simgesi bir renk seçiciyi açar. Bu, bunun yerine manuel olarak bir renk seçmenize olanak tanır. Ardından, renk kodunu istediğiniz formatta kopyalamanıza izin veren kod simgesi bulunur. Son olarak, rengi yerinde kilitlemek için kilit simgemiz var.

Şimdi sayfanın alt kısmındaki simgelerden bahsedelim.

Sayfa Simgelerinin Altında Dopely

En soldaki ilk simge bir plaj topuna benziyor. Renk paleti oluşturucu aracı için, nasıl kullanılacağına ilişkin daha fazla ayrıntıya giren bir hakkında sayfası açar. Ortadaki dişli simgesi, görüntülenecek renk biçimini seçmenize olanak tanır. Son olarak, o kümedeki en sağdaki simge, sayfanın düzenini değiştirebileceğiniz bir menü açar.

Şimdi ortadaki simge özellikleri için. Kamera, bir görüntüden renk seçmenizi sağlar. Özel renklerinizi seçebilir veya önceden tanımlanmış bazı seçeneklere göre aracın sizin için renkleri seçmesine izin verebilirsiniz.

Dopely Lens Aracı

Görüntünün bölümlerinden renkleri seçmek için merceği hareket ettirebilirsiniz. Soldaki menüden, istediğiniz renk türünü seçerek aracın renkleri sizin için otomatik olarak oluşturmasını sağlayabilirsiniz. Belki sadece parlak renkleri istiyorsun.

Özelliklere geri dön. Göz simgesine tıklayarak renk körlüğünü simüle edebilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz farklı renk körlüğü biçimleri vardır.

Dopely Renk Körlüğü

Izgara simgesinin neler yapabileceğini zaten gördük ve bu sefer tüm renkleri aynı anda kapsıyor. Kaydırıcı özelliği, renk tonunu, doygunluğu, parlaklığı ve sıcaklığı değiştirerek paleti ayarlamanıza olanak tanır.

Sağdaki son simge grubu sırasıyla kayıtlı paletlerinizi kontrol etmek, renkleri rastgele değiştirmek, paletinizi paylaşmak, paleti indirmek, beğenmek ve renk paletini kaydetmek içindir.

Diğer araçların çoğu, renk paleti oluşturucu aracına dahil edilmiştir. Kontrast denetleyicisi ve degrade oluşturucu gibi olmayan diğer bazı araçları deneyebilirsiniz.

iColorPalette

iColorPalette , daha az hoş estetik ve daha fazla reklamla da olsa Dopely Colors'a çok benzer. Bir renk paleti oluşturma, bir görüntü paleti oluşturma veya bir palet koleksiyonunu keşfetme seçeneği sunar.

Icolorpalette Ana Ekranı

Renk paleti oluşturucusuna bir göz atalım ve Dopely'ye parası için bir şans verip vermeyeceğini görelim. Reklamları kapattıktan (hatta daha fazla) sonra şunları bulacaksınız:

Icolorpalette Palet Üreticisi

Bence Dopely önde olsa da, iColor en azından her özelliğin işlevini açıkça tanımlayan etiketlere sahip olduğu için bazı puanlar alıyor!

Farklı bir şey deneyelim – resim aracından Renk Paleti . Ana sayfaya geri dönün, bağlantıya tıklayın ve işte bulacağınız şeyin bir ekran görüntüsü.

Icolorpalette Renk Paleti Görüntüsü

En üstte, bir resim yükleme veya resme bir bağlantı girme seçeneğiniz vardır. Aşağı kaydırırsanız, görüntünün bir önizlemesini ve ondan oluşturulan beş renkli bir paleti bulacaksınız.

Artık, istediğiniz sonucu elde edene kadar renklerden herhangi birine tıklayarak ve bir işaretçiyi görüntü üzerinde sürükleyerek paleti düzenleyebilirsiniz.

Icolor paleti Sürükleme İşaretçisi

Bunun hemen altında, renkleri karıştırma ve görüntüden başka bir renk grubu oluşturma seçeneğini bulacaksınız. Ayrıca görseli ve renkleri kolaj olarak da indirebilirsiniz.

Icolorpalette Görüntüden Renk Oluştur

Son olarak, renkleri altı farklı biçimde kaydetme seçeneği vardır. Ayrıca paleti kaydedebilirsiniz.

Şimdi, ilk palet beş renk üretiyor, ancak sadece bu belirli görüntüye bakan beşten fazla renk var. Ya görüntüdeki tüm renkleri istiyorsanız? Pekala, iColor seni korudu.

Daha fazla aşağı kaydırın ve görüntüdeki tüm renkleri bulacaksınız! İndirmek için birkaç seçenek vardır, sizin için en uygun formatı seçin.

Icolorpalette Renkleri İndir

iColorPalette için başka bir nokta. Tüm reklamları ve sağlam görünümü göz ardı ederek, renk üretimi için oldukça iyi bir araçtır.

Makul Renkler

Reasonable Colours , renk paletleri oluşturmak için açık kaynaklı bir sistemdir. Matthew Howell tarafından yaratılmıştır ve kaynak kodu GitHub'da mevcuttur.

Tıpkı Leonardo gibi, Reasonable Colours da renk kontrastına büyük önem verir. Saf JavaScript olan Leonardo'nun aksine, Reasonable aslında bir CSS renk kitaplığıdır. Şimdi projenizde nasıl kullanılacağına geçelim.

Başlarken

Makul Renkler, harici bir stil sayfası olarak bağlanabilir veya npm ile bir projeye kurulabilir.

Aşağıda CSS linki var.

 <link rel="stylesheet" href="https://unpkg.com/reasonable-colors@0.4.0/reasonable-colors.css">

Ve sonra bir terminal aracılığıyla npm kurulumumuz var.

 npm makul renkleri kurun

Artık farklı renklere sahip bir kitaplığınız var! rgb , hsl , lch ve hex için stil sayfalarınız (CSS ve SCSS) var. Tek yapmanız gereken HTML dosyanızdan ilgili stil sayfasını bağlamak ve rengi uygulamak için değişken adlarını kullanmak.

Farklı renk biçimleri için harici stil sayfaları da vardır. Varsayılan renk biçimi onaltılıktır. Burada sırasıyla hsl , rgb ve lch için bağlantılar verilmiştir.

 <link rel="stylesheet" href="https://unpkg.com/reasonable-colors@0.4.0/reasonable-colors-hsl.css">

<link rel="stylesheet" href="https://unpkg.com/reasonable-colors@0.4.0/reasonable-colors-rgb.css">

<link rel="stylesheet" href="https://unpkg.com/reasonable-colors@0.4.0/reasonable-colors-lch.css">

Makul Renkler ayrıca burada bulunabilecek varsayılan renk setleriyle birlikte gelir. Bu renkleri incelemenizi sağlar.

Makul Renkler Varsayılan

Renk için farklı renk formatlarını görebilirsiniz. Aynı rengin farklı tonlarını da önizleyebilirsiniz.

Makul Renkler Tamamlayıcı Renkler Aracı

Reasonable Colours ayrıca size tamamlayıcı renkleri de gösterir. Şimdi, bir web sayfasını şekillendirirken bunları nasıl birleştireceğinize karar vermek size kalmış!

OSCS

OSCS , Açık Kaynak Renk Sisteminin kısaltmasıdır. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli renk paletleri ile basit bir sistemdir. OSCS ayrıca bu renkleri farklı web bileşenlerinde nasıl kullanabileceğinizi de anlatıyor.

Bu gerçekten basit bir site! Ana sayfada olduğunuzda, renkleri bulmak için Paletler'e gidin. Burada anlam ve vurgular için seçilmiş on renk paleti bulacaksınız. Gelecekteki bir güncellemede gelen nötrler ve bindirmeler için ayrılmış bir bölüm var.

Oscs Semantiği

OSCS ayrıca, özel paletler oluşturabileceğiniz ColorBox adlı bir araca bağlantı sağlar. Anlamak için oldukça basit bir araçtır.

Solda renk eklemek ve adlandırmak için bir panel var. En sağdaki panel kontrast, parlaklık ve doygunluğu ayarlamanıza olanak tanır. Ortadaki renkleri önizleyebilirsiniz.

Oscs Renk Önizlemesi

Metin rengini de önizleyebilirsiniz.

Oscs Metin Önizlemesi

İstediğinizi elde edene kadar oynayın ve ardından renk paletini dışa aktarabilirsiniz.

Daha Basit Renk

Simpler Color , renk sistemleri oluşturmak için bir araçtır. Hangi platform, çerçeve veya UI kitaplığını kullanırsanız kullanın, herhangi bir JavaScript/TypeScript projesi için kendi CSS uyumlu renk sisteminizi uygulamanıza olanak tanır.

Tarayıcıda, sunucuda (Düğüm), mobilde (Native React) ve masaüstünde (Electron) çalışır.

Başlarken

Simpler Color, GitHub'da barındırılıyor. README dosyasından npm kullanarak kurabileceksiniz.

İlk önce paketi kurun.

 npm daha basit bir renk yükle

Ardından, renk paletini oluşturabilirsiniz. İki seçenek vardır ve ilki, temel veya ana renklerinizi kendiniz tanımlamaktır.

 const baseColors = {
 birincil: '#609E3F',
 ikincil: '#5D745D',
 nötr: '#5E5F5A',
}

Ayrıca bir temel renk seçebilirsiniz ve sistem paletin geri kalanını oluşturacaktır.

 'basit-renk'ten { uyum } içe aktar

// Ana marka renginizden 5 uyumlu temel renk üretin!
const baseColors = uyum('#609E3F')

Sondaki sayılar renklerin açıklığını ve koyuluğunu kontrol eder. İşte daha iyi anlamanıza yardımcı olacak bir grafik.

Daha Basit Renkler Uyum Paletleri

Sayılar, renklerin gölgesini ve tonunu kontrol eder. Simpler Color hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz .

Ve işte karşınızda, renk üretimi için altı JavaScript (tümü JavaScript değil) aracı! Projeniz için doğru renkleri seçmek artık daha kolay.

Doğru renk aracını seçme

Bu renk oluşturuculardan bazılarının kullanımı diğerlerinden daha kolaydır ve bazılarının bazı dezavantajları vardır. Örneğin Leonardo'yu ele alalım, hemen oluşturmak ve kullanmak harika, ancak paleti daha sonra kaydetmek için hiçbir seçenek yok ve oturumunuzu kaydetmek için hiçbir tanımlama bilgisi işareti de yok. 10 renk skalanız olduğunu ve yanlışlıkla sekmeyi kapattığınızı hayal edin!

Bazı araçlar, bir profile sahip olma ve paletleri kaydetme seçeneği sunar. Ancak erişilebilirlik farklı bir sorun teşkil eder çünkü bunlar yalnızca referans olarak kullanılır ve doğrudan projenizde kullanılamaz.

Belki birlikte kullanabilirsiniz. Renklerinizi Dopely veya iColorPalette ile kaydedebilir ve Leonardo, Reasonable Colors veya Simpler Color için aynı parametreleri kullanabilirsiniz. Bu bir kazan-kazan durumu, sence de öyle değil mi?

Çözüm

Bir sanatçının her zaman elinde bir paleti vardır. Renklerin bir başyapıt yaratmak için karıştırıldığı ve eşleştirildiği bu palette!

Renkler birçok nedenden dolayı önemlidir – onlar olmadan hayatlarımız mülayim olurdu. Bu yazıda, bir sonraki projenizi şekillendirirken size rehberlik edebilecek altı renk aracını ele aldık.

Bu proje sizin potansiyel şaheseriniz, öne çıkmasını sağlayın!

Renk üretimi için yazılan 6 JavaScript aracı ilk olarak LogRocket Blog'da göründü.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Renk üretimi için 6 JavaScript aracı